AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA

Naše autoškola jako jedna z prvních v Praze zařadila do výcviku také vozidla vybavené automatickou převodovkou, která jsou vhodná zejména pro osoby s tělesným postižením dolních či horních končetin, které nejsou schopny zvládnout ovládání běžného vozidla.

Výcvik s automatickou převodovkou může absolvovat každý žadatel, který si nepřeje jezdit s vozidlem s manuálním řazením. Výcvik i zkouška z jízdy je identická jako na manuální převodovce s tím rozdílem, že v řidičském průkazu bude toto omezení zaznamenáno.

Kvůli zvýšenému zájmu o výcvik na automatické převodovce, jsme pro Vás připravili tři vozidla (BMW 525 xDrive, Smart a Volkswagen Golf).

Nejlepší dárek?

Zakupte svým známým voucher na naše služby.

Školení řidičů

Nabízíme školení řidičů dle zákoníku práce.

ONLINE PŘIHLÁŠKA