KONDIČNÍ JÍZDY

Dlouho jste neřídili a chtěli byste se opět bezpečně vrátit za volant? Právě pro Vás jsou určeny naše kondiční jízdy.

V rámci kondičních jízd Vám nabízíme

Kondiční jízdy pro ženy

Nebaví Vás čekat, až se Váš partner slituje a odveze Vás tam, kam potřebujete? Nechcete už být závislá na MHD? Chcete si nakoupit v klidu a odvést si své nákupní úlovky v pohodě až domů? Pak právě Vám je určen balíček kondičních jízd pro ženy!

Kondiční jízdy pro seniory

Že už pro Vás návrat za volant ve Vašem věku není? Omyl! I senioři mohou oprášit své řidičské znalosti a opět se vrátit do silničního provozu bez sebemenšího zaváhání či snad studu. Vždyť není nad to být soběstačný a nezávislý, co se dopravy kamkoli týče. Dovolte nám proto, abychom Vám mohli asistovat a být plně oporou při naplňování Vašeho rozhodnutí stát se opět aktivním řidičem.

Kondiční jízdy po absolvování autoškoly

I po úspěšném absolvování autoškoly se někdy může stát, že se na samostatné usednutí za volant prostě necítíte. Nebojte se však, není to nic nenormálního! Jako se každý z nás naučil jezdit na kole v různém věku, stejně tak tomu je i s řízením automobilu. Někdo se pro řízení narodil, jinému to trvá déle. Právě proto Vám nabízíme nadstavbový balíček kondičních jízd, díky kterým své řidičské schopnosti zdokonalíte a vybrousíte do posledního detailu.

Pro každou nabídku kondičních jízd máme zkušeného instruktora, který se zaměřuje na danou skupinu. Ceny kondičních jízd naleznete v ceníku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo nás navštivte osobně!

Nejlepší dárek?

Zakupte svým známým voucher na naše služby.

Školení řidičů

Nabízíme školení řidičů dle zákoníku práce.

ONLINE PŘIHLÁŠKA