KE STAŽENÍ

Přihláška

Nejprve je třeba stáhnout a vytisknout si tiskopis: „Žádost o řidičské oprávnění“ . Žádost prosím vytiskněte pouze na jeden list papíru oboustranně.

Žádosti i informace jsou k dispozici též v kanceláři autoškoly Praha 10, Slovinská 5. Popřípadě volejte na č.tel.: +420607828828.

Žádost uchazeče mladšího 15-ti let musí být doplněna souhlasem zákonného zástupce o přijetí do výuky a výcvik.

Lékařská prohlídka

Nedílnou součástí každé žádosti je vyplnění tiskopisu: „Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel“. Posudek potvrzuje Váš praktický lékař. Potvrzení praktického lékaře nesmí být starší než tři měsíce.

Odevzdání přihlášky

Kompletně vyplněnou přihlášku s posudkem od lékaře odevzdáte v kanceláři autoškoly, nebo dle telefonické domluvy na tel.: +420 607 828 828. Dodáte-li všechny dokumenty, nic už Vám nebrání zahájit následující den výcvik.

Zahájení výcviku a platba

V den zahájení výcviku obdržíte všechny potřebné informace, učební pomůcky a naplánujete si první jízdy. Budete také vyzváni k úhradě kurzovného. Zaplatit můžete ihned při zahájení, nebo zálohově, minimálně 2000 Kč a zbytek kdykoli v průběhu výcviku, avšak nejpozději do dne řidičských zkoušek.

Máte na nás nějaký dotaz?

ONLINE PŘIHLÁŠKA